Přeprodej a rezervace vsupenek

 

Předprodej vstupenek na VIII. ročník festivalu byl zahájen 6.prosince 2010 v 10.00 hodin. Vstupenky je možno:

 1. Zakoupit na odboru kultury MěU Skuteč (Skuteč, Palackého 133; otevřeno: PO-PÁ od 9.00-15:00), v turistickém informačním centru Městského muzea ve Skutči (Skuteč, Rybičkova 364; otevřeno každý den od 9:00-12:00 a 13:00-17:00 hodin).

 2. Zakoupit on-line.  
  Po úhradě platební kartou budou vstupenky připraveny k vyzvednutí na kterémkoliv prodejním místě nebo zaslány poštou
 3. Rezervovat on-line.
 4. Rezervovat telefonicky od 9:00 do 15:00 hod. na čísle 469 326 403.
 5. Rezervovat e-mailem: mesto@skutec.cz nebo písemně na adrese Tomáškova a Novákova hudební Skuteč, Palackého náměstí 133, Skuteč 539 73
  Takto lze rezervovat vstupenky, pokud bude uveden název pořadu, počet vstupenek, požadovaný sektor (případně i náhradní sektor), způsob úhrady
  (v hotovosti na prodejním místě, dobírka, faktura), doručovací adresa a telefonické spojení. Tyto rezervace budou vyřizovány v došlém pořadí až pozahájení předprodeje a nelze zajistit jejich plné uspokojení.

Pro všechny rezervace platí:

V rámci jedné rezervace lze rezervovat maximálně 6 vstupenek na jeden pořad.
Rezervované vstupenky je možno do 3 dnů zakoupit v kterémkoliv prodejním místě či si je nechat zaslat poštou. Pokud zákazník zvolí zaslání poštou, budou vstupenky odeslány doporučeně nejpozději do týdne na dobírku nebo po uhrazení zálohové faktury.
Do zahraničí jsou vstupenky zasílány poštou výhradně po uhrazení zálohové faktury, nelze zvolit doručení na dobírku.
K ceně vstupenek zasílaných poštou budou připočítány expediční náklady.

Pro nákup vstupenek on-line je třeba se zaregistrovat do systému OnlineProdej (registrace). Doporučujeme provést registraci před zahájením předprodeje.